2-4-2024

Nový Tiguan - Nastupte si a odstartujte do nového dne

Život je pestrý a plný překvapení. Nový Tiguan Vám se svou rozsáhlou a inovativní výbavou pomůže zvládnout každou výzvu. Přitom Vás okouzlí svým emotivním a dynamickým designem.

Zanechá Vám dojem při pohledu z každé perspektivy. Při pohledu na sportovní a výrazný design nového modelu je jedna věc okamžitě zcela jasná: Zde přijíždí SUV, které je připravené zvládnout výzvy každého dne. Jeho siluetu tvoří tvary evokující sílu a dynamiku.

V novém voze Tiguan se posunete na novou úroveň. A tím je myšlen nejenom jeho vysoce kvalitní interiér, ale také multifunkční volant s tradičními tlačítky, středová konzola s novými funkcemi, volitelný navigační systém Discover Pro Max s displejem infotainment systému s úhlopříčkou 15 palců (38,1 cm), držák tabletu integrovaný ve středové loketní opěrce druhé řady sedadel, ambientní osvětlení, které může mít na přání až 30 barev, stejně jako osvětlené dekory na palubní desce a na předních dveřích. Představuje zdařilou kombinaci pokroku a komfortu.

Mnohem intenzivnější dojmy si užijete také při nočních jízdách. Světelné kužely vyzařované dálkovými světly jsou stíněny ještě přesnějším způsobem; ostatní účastníci provozu tak nejsou oslňováni a ani Vás neoslepuje světlo odražené od dopravních značek. Tiguan navíc může na povrch vozovky promítat vodorovné značení, které Vám pomůže orientovat se v zúžených pruzích a zlepšuje tak viditelnost.

Více informací o novém vozu Volkswagen Tiguan naleznete ZDE

Neváhejte nás kontaktovat