9-2-2024

Volkswagen představil akční nabídku People

Volkswagen představil akční nabídku People

Volkswagen startuje rok 2024 na českém trhu s obchodní ofenzivou. Pro české zákazníky připravil akční modely People na základě sedmi bestsellerů se spalovacími motory i čistě elektrickými pohony. Oblíbené modely s logem VW lze díky tomu nyní pořídit s rozsáhlou výbavou a výrazným cenovým zvýhodněním, které se může vyšplhat až na 143 000 Kč u modelů se spalovacími motory a 188 700 Kč u rodiny ID.

 

S označením People je možné za výhodné ceny pořídit modely Polo, Taigo, T-Cross, T-Roc, Tiguan a Touran v kategorii automobilů se spalovacími motory. Akční modely People vycházejí z výbavové linie Life, resp. Comfortline u modelu Touran.

 

Jejich sériová výbava je navíc rozšířena o atraktivní prvky příplatkové výbavy, která je u verzí People již zahrnuta v základní ceně. Zákazník tak ušetří například 103 500 Kč v případě modelu Tiguan People nebo 143 000 Kč, pokud se rozhodne pro Touran People.

 

Všechny akční modely People jsou k dispozici s několika variantami pohonů, které patří v portfoliu příslušné modelové řady mezi nejžádanější.

Model Golf a Golf Variant se dočkal své zvýhodněné verze se spuštěním předprodeje jeho modernizované podoby při světové premiéře, která se uskutečnila 24.1.2024.

Jsem přesvědčen o tom, že naše nabídka atraktivních modelů People, zahrnující rovněž elektromobily ID., osloví široké spektrum zákazníků jako kdysi modely Maraton Edition, které se těšily mimořádně oblibě.“ říká Jakub Šebesta.

V rámci nabídky akčních modelů People mají zákazníci možnost další individualizace svého vozu podle svých představ. Struktura příplatkových výbav není dále nijak omezena. Kompletní nabídku všech modelů People zde:

 VÍCE INFORMACÍ O NABÍDCE

Neváhejte nás kontaktovat