25-6-2024

Benefiční fotbalové utkání AMOND/AFK Tuchlovice x Rytíři Kladno

V sobotu 22.6.2024 jsme pořádali první benefiční fotbalové utkání AMOND/AFK Tuchlovice x Rytíři Kladno na hřišti v Tuchlovicích.

Celé toto odpoledne jsme pojali jako sportovní, zábavné a rodinné, kde si každý přišel na své. Pro dospělé jsme si připravili výstavu našich nejnovějších vozů značek Škoda a Volkswagen.

Pro děti byly připraveny skákací hrady, malování na obličej a tetování henou. Rytíři s sebou měli svůj stánek Fanshopu, kde si bylo možné zakoupit jejich nejnovější merch. Celou akci doprovázela reprodukovaná hudba a nechyběl ani klubový maskot Rytířů Kladno, který si plácl snad opravdu s každým. Pro všechny pak byla připravena spousta dobrého jídla a pití.

Vše začalo již v 15 hodin, přípravou malých fotbalistů, kteří sportovní den zahájili dvěma současnými duely. Postavily se proti sobě dvě věkové kategorie týmů Rytířů a AFK Tuchlovice. Oba tyto zápasy skončily výhrou domácích AFK Tuchlovice. 

Hlavní zápas byl zahájen úderem 17.hodiny, kdy proti sobě nastoupili hráči z naší společnosti AMOND, doplnění o hráče AFK Tuchlovice proti A-týmu Rytíři Kladno. Tým AMOND byl postaven z našich kolegů napříč všemi odděleními.  Za tým Rytířů Kladno nastoupili například Radek Smoleňák, Jiří Ticháček, Tomáš Horna, Richard Jarůšek a další. Zápas byl velice vyrovnaný a skončil remízou 5:5. Po prvním poločase hlavního zápasu byly námi spolu s rytířským maskotem předány medaile všem dětským hráčům.

Celý den probíhal prodej tomboly s významnými cenami jako například auto na víkend, permanentku na příští sezónu Rytířů, hokejka Jiřího Ticháčka, poukaz do restaurace a řada dalších. Přítomní diváci měli možnost přispět dobrovolným vstupným, kdy kompletní výtěžek z něj a tomboly, byl věnován nadaci DOBRÝ ANDĚL.

Významnou tečkou tohoto sportovně rodinného odpoledne byla autogramiáda osmnácti kladenských hokejistů přímo na trávníku hřiště. 

Na konci celého dne vedení společnosti AMOND a sportovní manažer Rytířů Kladno oznámili, že bylo získáno pro nadaci DOBRÝ ANDĚL krásných 62 122 Kč.

Děkujeme nadačnímu fondu Knights Foundation a Vám všem, kteří přispěli a společně s námi jste se tak stali Dobrými Anděly. 

Děkujeme Rytířům Kladno, obci Tuchlovice a AKF Tuchlovice za jejich pomoc a podporu. Budeme se těšit třeba zase za rok. 😊 

Foto: Roman Mareš

Neváhejte nás kontaktovat