23-5-2024

Akční model Škoda Enyaq Tour

 

Pořízení elektromobilu Škoda nebylo nikdy snazší. Právě teď můžete získat akční model Škoda Enyaq Tour s nejmodernějšími technologiemi a bohatou výbavou již od 899 000 Kč včetně DPH. Financování vozu vám navíc usnadníme atraktivním úvěrem s úrokem od 0 %*. Jste-li podnikatelem, můžete využít také státní podpory na elektromobil a na dobíjecí stanici. 

 

Snímek obrazovky 2024-05-23 142112.png

 

Škoda Enyaq Tour již od 899 000 Kč


Model Enyaq Tour vám kromě čisté elektromobility a velkorysé prostornosti zajistí zcela bezstarostné a komfortní cestování.

Čeká na vás celá řada atraktivních prvků výbavy, jako je např. KESSY s bezklíčovým zamykáním a startováním, třízónová klimatizace Climatronic, vyhřívaná přední sedadla, multifunkční vyhřívaný kožený volant nebo Family Paket (rolety zadních oken, 230V zásuvka, 2x USB-C vzadu, bezdrátové nabíjení).

Spolehnout se můžete také na nejmodernější bezpečnostní systémy včetně asistované jízdy 1.0 (zahrnuje adaptivní tempomat, hlídání mrtvého úhlu nebo asistenta při jízdě v koloně). Dojezd vozu s kapacitou baterie 52 kWh a maximálním výkonem až 125 kW činí až 375 km (dle WLTP) a vůz dobijete z 10 na 80 % již za 25 minut.

 

image-enyaq-tour-rear-2880.png

 

Státní podpora elektromobility

Jste-li podnikatelem, můžete si pořídit model Enyaq ještě výhodněji. Uplatnit můžete státní podporu, s jejímž vyřízením vám u nás rádi pomůžeme. Jednou z podmínek pro získání státní podpory je financování vozu na úvěr. Příjem žádostí probíhá do 30. září 2025 nebo do vyčerpání alokovaných prostředků. Státní podpora je vyplácena zpětně a nelze ji uplatnit předem na akontaci vozidla.

 

Snímek obrazovky 2024-05-23 142501.png

 

image-enyaq-tour-dotace-infografika-2880.png

Ceny ve výše uvedeném vzorovém příkladu platí pro model Škoda Enyaq Tour a jsou uvedeny bez DPH. 
** Cena bez DPH před započtením dotace.

Tato indikativní nabídka platí pouze při financování se Škoda Financial Services s žádostí o získání státní podpory v rámci výzvy „Záruka Elektromobilita – I. výzva“ z programu Národní plán obnovy.

Neváhejte nás kontaktovat