21-3-2024

Škoda Challenge 2024

O víkendu proběhlo národní finále Škoda Challenge. Jedná se o znalostní a vědomostní soutěž pro obchodní partnery Škoda. Soutěží se v 10 kategoriích (vedoucí servisních služeb, vedoucí prodeje nových vozů, prodejce nových vozů, prodejce ojetých vozů, servisní technik/mechanik, servisní poradce, diagnostický technik, eMobility Vysokonapěťový expert (VNE), pracovník prodejce Škoda dílů a příslušenství a lakýrník).
Do každé kategorie pak postupuje 5 nejlepších soutěžících, kteří se do finále nominují na základě online kola, které proběhlo v únoru.
Letošní finále bylo pro naši společnost velmi úspěšné, jelikož se do něj probojovali hned tři naši kolegové, a to v těchto kategoriích:
Vedoucí prodeje nových vozů - Martin Ševčík
Prodejce nových vozů - Pavel Mužík
Prodejce ojetých vozů - Jiří Bong
Během finálového víkendu pak měli příležitost prokázat své znalosti související se značkou Škoda. Kolegům jsme drželi palce a doufali, že se jim povede umístit se na stupních vítězů. Obrovskou radost přineslo závěrečné vyhlášení výsledků. Martin ve své kategorii zvítězil a stal se tak nejlepším vedoucím prodeje nových vozů v České republice. Jeho vítězství ho zároveň nominovalo do celosvětového finálového kola, které proběhne v září ve Španělsku. Tam bude reprezentovat nejen naši firmu, ale také Českou republiku, kde utvoří tým s výherci ostatních kategorií.
Dalším skvělým výsledkem bylo umístění Pavla, který obsadil druhou příčku a potvrdil tak své znalosti. Pavel je v naší společnosti pouhý jeden rok, a proto je jeho umístění o to cennější.
Jiří se umístil těsně pod stupni vítězů, sdílel tak 4-5místo, čímž potvrdil také své kvality v oboru. 
Pánové děkujeme 👍👍👍

Neváhejte nás kontaktovat